Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Starostwo Powiatowe w Bytowie
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Konkurs na prowadzenie placówek opiekuńczo-wychowawczych

OTWARTY KONKURSU OFERT NA REALIZACJĘ ZADANIA PUBLICZNEGO W ZAKRESIE PROWADZENIA PLACÓWEK OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZYCH TYPU SOCJALIZACYJNEGO

 

Zarząd Powiatu Bytowskiego na posiedzeniu w dniu 11 sierpnia br. podjął uchwałę w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego w obszarze pomocy społecznej w zakresie prowadzenia placówek opiekuńczo-wychowawczych typu socjalizacyjnego na terenie powiatu bytowskiego.

 

Przedmiotem konkursu jest prowadzenie w okresie od 1 stycznia 2022 r. do 31 grudnia 2024 r. dwóch odrębnych placówek opiekuńczo-wychowawczych typu socjalizacyjnego:

  • Placówka w Tuchomiu przy ul. Buczka 2 dla 14 wychowanków,
  • Placówka w Gostkowie 59B dla 14 wychowanków.

 

W konkursie mogą brać udział podmioty wymienione w art. 190 ustawy z dnia 9 czerwca 2011 r. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej:

  • organizacje pozarządowe prowadzące działalność w zakresie wspierania rodziny, pieczy zastępczej lub pomocy społecznej;
  • osoby prawne i jednostki organizacyjne działające na podstawie przepisów o stosunku Państwa do Kościoła Katolickiego w Rzeczypospolitej Polskiej, stosunku Państwa do innych kościołów i związków wyznaniowych oraz o gwarancji wolności sumienia i wyznania, jeżeli ich cele statutowe obejmują prowadzenie działalności w zakresie wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej lub pomocy społecznej.

 

Oferty na realizację zadania objętego konkursem (zgodne z Rozporządzeniem Przewodniczącego Komitetu do spraw Pożytku Publicznego z dnia 24 października 2018 r. w sprawie wzorów ofert i ramowych wzorów umów dotyczących realizacji zadań publicznych oraz wzorów sprawozdań z wykonania tych zadań) należy złożyć w terminie do 3 września 2021 r. do godz. 15:30 w formie pisemnej w zamkniętej, opisanej kopercie (nazwa organizacji pozarządowej, adres) z dopiskiem „Otwarty konkurs – prowadzenie placówek opiekuńczo-wychowawczych 2022-2024” w Biurze Obsługi Klienta (pokój nr 106) Starostwa Powiatowego w Bytowie przy ul. Ks. dr. Bolesława Domańskiego 2.

 

Szczegółowe informacje dotyczące terminów oraz zasad konkursu znajdują się w załączonej poniżej uchwale.


Rozstrzygnięcie konkursu na prowadzenie

placówek opiekuńczo-wychowawczych w powiecie bytowskim

 

Fundacja Rademenes została wybrana w otwartym konkursie ofert, jako podmiot realizujący zadanie publiczne w zakresie prowadzenia placówek opiekuńczo-wychowawczych typu socjalizacyjnego na terenie powiatu bytowskiego w okresie od 1 stycznia 2022 r. do 31 grudnia 2024 r.

Na realizację zadania pod nazwą: „Domy dla Dzieci w Tuchomiu i Gostkowie” przeznaczono środki finansowe w łącznej wysokości 4 415 040,00 zł.

Do konkursu wpłynęła tylko jedna oferta. Spełniła ona wszystkie kryteria formalne i została pozytywnie oceniona merytorycznie przez Komisję konkursową.

 

Poniżej zamieszczono uchwałę z wynikiem konkursu.

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Igor Bronka 11-08-2021 10:34
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Paweł Chodorowski 11-08-2021
Ostatnia aktualizacja: Igor Bronka 21-09-2021 13:41