Powiat Bytowski jako Organizator publicznego transportu drogowego na terenie Powiatu Bytowskiego złożył wniosek i objęty został w rok 2024 dofinansowaniem zadania własnego w zakresie przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej w ramach Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych w wysokości 3.840.828,45 zł na 76 liniach.
Powiat Bytowski jako Organizator publicznego transportu drogowego na terenie Powiatu Bytowskiego złożył wniosek i objęty został w rok 2024 dofinansowaniem zadania własnego
w zakresie przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej w ramach Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych w wysokości 3.840.828,45 zł na 76 liniach.
Wykaz linii:
- Linia nr 101 Bytów-Czarna Dąbrówka przez Unichowo,
- Linia nr 102 Bytów-Gałąźnia Wielka przez Barnowiec,
- Linia nr 103 Miastko-Człuchów przez Koczała,
- Linia nr 104 Kołczygłowy-Bytów przez Motarzyno,
- Linia nr 105 Gdańsk-Bytów przez Kartuzy,
- Linia nr 106 Miastko-Miastko przez Koczała,
- Linia nr 107 Miastko-Niedźwiady przez Świeszyno,
- Linia nr 108 Koczała-Stara Brda przez Pietrzykowo,
- Linia nr 109 Bytów-Miastko przez Tuchomie,
- Linia nr 110 Gałąźnia Wielka- Kołczygłowy przez Wierszyno,
- Linia nr 111 Turowo-Łubno przez Role,
- Linia nr 112 Łubno-Bytów przez Tuchomie-Tągowie,
- Linia nr 113 Nakla-Nakla przez Sumin,
- Linia nr 114 Nakla-Parchowo przez Nakla,
- Linia nr 115 Parchowo-Parchowo przez Chośnica,
- Linia nr 116 Parchowo-Nakla przez Chośnica,
- Linia nr 117 Sylczno-Bytów przez Parchowo,
- Linia nr 118 Łubno-Łubno przez Zagony,
- Linia nr 119 Bytów-Ząbinowice,
- Linia nr 120 Bytów-Bytów przez Nakla,
- Linia nr 121 Kramarzyny-Kramarzyny przez Masłowiczki,
- Linia nr 122 Bytów-Osława Dąbrowa przez Kłączno,
- Linia nr 123 Kramarzyny-Kramarzyny przez Piaszczyna,
- Linia nr 124 Bytów-Miastko przez Tągowie,
- Linia nr 125 Wargowo-Czarna Dąbrówka przez Kotuszewo,
- Linia nr 126 Kartkowo-Nożyno przez Nożynko,
- Linia nr 127 Soszyca-Jasień przez Lipieniec,
- Linia nr 128 Bochowo-Rokity przez Rokiciny,
- Linia nr 129 Jasień-Czarna Dąbrówka przez Jerzkowice,
- Linia nr 130 Czarna Dąbrówka-Czarna Dąbrówka przez Karwno,
- Linia nr 131 Łupawsko-Rokity przez Kłosy-Otnoga,
- Linia nr 132 Łubno-Łubno przez Zagony,
- Linia nr 133 Lipnica-Lipnica przez Zapceń,
- Linia nr 134 Gliśno Wielki-Lipnica przez Prądzona,
- Linia nr 135 Wojsk-Lipnica przez Karpno,
- Linia nr 136 Borowy Młyn-Lipnica przez Wierzchocina,
- Linia nr 137 Znakowo-Brzeźno Szlacheckie przez Brzozowo,
- Linia nr 138 Starkówko-Trzebielino przez Suchorze,
- Linia nr 139 Bytów-Bytów przez Półczno,
- Linia nr 140 Bytów-Sominy przez Rabacino,
- Linia nr 141 Łubno-Miastko przez Role,
- Linia nr 142 Bytów-Trzebielino przez Borzytuchom,
- Linia nr 143 Bytów-Gostkowo,
- Linia nr 144 Bytów-Rokity przez Jasień,
- Linia nr 145 Bytów-Wargowo przez Czarna Dąbrówka,
- Linia nr 146 Bytów-Wojsk przez Sierzno,
- Linia nr 147 Bytów-Łąkie przez Lipnica,
- Linia nr 148 Bytów-Tuchomie przez Gliśno Wielkie,
- Linia nr 149 Borowy Młyn-Bytów przez Lipnica,
- Linia nr 150 Bytów-Miastko przez Tuchomie,
- Linia nr 151 Bytów-Miastko przez Tuchomie,
- Linia nr 152 Bytów-Bytów przez Rokity,
- Linia nr 153 Bytów-Tuchomie przez Tągowie,
- Linia nr 154 Miastko-Łubno przez Role,
- Linia nr 155 Bytów-Bytów przez Tuchomie,
- Linia nr 156 Bytów-Jaranty przez Tuchomie,
- Linia nr 157 Tuchomie-Bytów przez Masłowice Trzebiatkowskie,
- Linia nr 158 Bytów-Bytów przez Tuchomie,
- Linia nr 159 Tuchomie-Tuchomie przez Tągowie,
- Linia nr 160 Miastko-Bytów przez Tuchomie,
- Linia nr 161 Bytów-Tuchomie przez Borzytuchom,
- Linia nr 162 Bytów-Parchowo przez Żukówko,
- Linia nr 163 Bytów-Bytów przez Nakla,
- Linia nr 164 Bytów-Bytów przez Tągowie,
- Linia nr 165 Owsne Ostrowy-Bytów przez Zapceń,
- Linia nr 166 Bytów-Brzeźno Szlacheckie przez Płotowo,
- Linia nr 167 Miastko-Miastko przez Role,
- Linia nr 168 Miastko-Miastko przez Łodzierz,
- Linia nr 169 Miastko-Żabno przez Piaszczyna,
- Linia nr 170 Miastko-Kramarzyny przez Piaszczyna,
- Linia nr 171 Kramarzyny-Trzcinno przez Role,
- Linia nr 172 Miastko-Miastko przez Wałdowo,
- Linia nr 173 Tursko-Miastko przez Okunino,
- Linia nr 174 Miastko-Miastko przez Słosinko,
- Linia nr 175 Miastko-Miastko przez Dretyń,
- Linia nr 176 Dąbrówno - Wargowo.
Metadane - wyciąg z rejestru zmian
Akcja | Osoba | Data |
---|---|---|
Dodanie dokumentu: | Grzegorz Ryngwelski | 28-12-2023 12:07 |
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: | Ewa Woźniak | 28-12-2023 |
Ostatnia aktualizacja: | - | 28-12-2023 12:07 |